Tyyyle Was było

czwartek, 6 sierpnia 2015

#42 Pocztówki część 1-Polska/Postcards part 1-Poland

Hejka :D

Dziś zaczynam pierwszą z trzech części wrzucania Wam pocztówek ;) Zaczynamy od tych najbliższych-czyli Polska długa i szeroka wita Was ;)

Hiii :D

Today first of three parts of showing you my last postcards ;) Let's start from the nearest-so let me show postcards from Poland ;)
No to zaczniemy od pocztówek, które wędrowały do mnie o 2014 roku, mimo iż początkowo wcale nie były dla mnie ;) Tak więc jak to się stało, że są u mnie (i to z autografem od nadawcy :D )? Od czasu do czasu za dużo (?) gadam o pocztówkach i dzięki temu te dwie piękności są już u mnie:

So, let's start from postcards, which were coming to me from 2014, though at the beggining they weren't for me ;) So how it happend that they are now in mu house (with autograph from broadcaster :D )? From time to time I'm talking too much (?) about postcards and thanks to that now I have these two beautiful postcards:

Morza szum, ptaków śpiew...
Beautiful Poland :D

W Jantarze byłam raz, przelotem, tylko na plaży, więc pocztówki tym bardziej cieszą, bo z nowego miejsca :D
In Jantar I was once, only on the beach, so I'm much happier-these are postcards from new place :D
Kolejna pocztówka przybyła od znajomej ze studiów, w której odkryłam bratnią duszę, jeżeli chodzi o miłość do Tudorów :D

Next postcard is from my friend from studies, in which I discovered a kindred spirit when it comes to love Tudors :D

Kolejna nowa okolica
Next new place

Krwiodawstwo <3
Blood donation <3
Następne pocztówki są dwiema, które zostawiłam sobie z paczki 10 pocztówek wysłanych za subskrypcję DCN Gallery. Pokazują one Wrocław w czerni i bieli ^^

Next postcards are two, which I left from 10 postcards I get from subscription DCN Gallery. They shows Wroclaw in black and white ^^A na koniec coś, o czym mogłam tylko marzyć. Ale zaryzykowałam i się udało :D Ale od początku. Od czasu pojawienia się Kobiety na krańcu świata jestem zafascynowana osobą Martyny Wojciechowskiej. Podoba mi się Jej styl i przede wszystkim to, jak mówi o innych kulturach <3 Pewnego dnia pomyślałam a co mi tam. Napiszę! I napisałam ;) I dostałam odpowiedź :D I niedawno w moim domu pojawiła się ta oto kartka:

And at the end something I could only dream about. But I have risked and it worked :D But from the beginning. From the time, when Women at the end of the world I'm fascinated of Martyna Wojciechowska. I like Her style and how she is talking about other coultures <3 So, one day I decided to write to Her :D And I get the answer :D And few days ago I got this card:

<3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

A na koniec... social media ;)

And at the end... social media ;)

FACEBOOK: Fanpage
INSTAGRAM: Insta

OlaK

11 komentarzy:

 1. Ooo zazdroszczę kartki z autografem Martyny Wojciechowskiej :) Podobają mi się też kościoły Warmii i Mazur. Dziwne jest to, że bardzo lubię kościoły na pocztówkach, ale tak na co dzień to jakoś mi do nich nie po drodze :P
  Co do DCN Gallery, dziś zasubskrybowałam z maila mamy i czekam na kolejne pudełeczko <3 Urzekły mnie te kartki. Ciekawe jakie teraz dostane :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kościoły są zazwyczaj piękne :D I często wyglądają jak zamki <3

   Oj, tak. Kartki z DCN są piękne ;)

   Usuń
 2. o jeny, jeny, kartka od Martyny! uwielbiam ją, jej program, jej książki! :D zazdroszczę. :D
  zaraz obczaję, o co chodzi z DCN Gallery, bo te kartki są klimatyczne i piękne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapisałam się na tę subskrypcję niedawno no i teraz pozostaje mi czekać, aż karteczki do mnie trafią :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. chodzi oczywiście o DCN :D

   Usuń
  2. Mam nadzieję, że też Ci się spodobają ;)

   Usuń
 4. Pocztówki z DCN Gallery już mam u siebie, pakiet z wrocławskimi pocztówkami, które niedawno otrzymałam i faktycznie są ładne i chętnie wyślę je w świat. Sobie chyba żadnych nie zostawię, bo nie przepadam za czarno-białymi pocztówkami aż tak bardzo.
  Co do kartek, to podoba mi się o dziwo ta z kościołami, mimo że nie lubię kościołów na pocztówkach :p ale te jakoś ładnie się prezentują :)
  Zazdroszczę kartki z autografem p. Wojciechowskiej, bo przeczytałam już kilka jej książek, pisałam nawet pracę na studiach na temat jednej z nich i fajnie byłoby mieć taką wyjątkową pamiątkę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja z DCN zostawiłam sobie tylko dwie, reszta pójdzie w świat ;)

   A kartka od p.Martyny mnie bardzo ucieszyła :D

   Usuń
 5. Tą z kościołami to często wysyłam w świat! Nawet sobie jedną zostawiłam :) DCN też już mam , nawet od brata dostałam. Wyśle je dalej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kościoły są bardzo ładne ;) A DCN już wszystkie wyszły dalej :P

   Usuń

Dzięki za każdą uwagę-zarówno miłą jak i krytyczną ;) Zapraszam na fanpage, aby być na bieżąco ^^

Zagubiony? Szukaj tu: