Tyyyle Was było

piątek, 10 kwietnia 2015

#16 Feel the magic...

Wiecie co zdarzyło się 15 lat temu? Było to coś, co odmieniło moje życie. Premiera książki "Harry Potter i Kamień Filozoficzny".Dzień Kobiet z Harrym Potterem? Takie rzeczy tylko w mojej Rodzince <3
W tym czasie, gdy wychodził Harry Potter byłam nawet nie siedmiolatką (niech żyją urodziny w grudniu xD ), ale w momencie, gdy większość dzieci w klasie ledwie dukała, ja przeczytałam tę liczącą 328 stron książkę w tydzień. Nic nie mogło mnie od niej odciągnąć <3

Bardzo ważna dla mnie wymiana. Jako dziecko taki plakat miałam na honorowym miejscu nad łóżkiem.
Czy ja już coś nie wspominałam o typowości znaczków z USA?

Pamiętam też moje pierwsze pójście do księgarni o północy. Była to premiera ostatniej części, a mogłam na nią pójść tylko dlatego, że... przeczytałam "Krzyżaków". Jeszcze nigdy nie czytałam znienawidzonej książki tak szybko :D Miał być wieczór gier i zabaw z HP przed północą, a skończyło się na tym, że po zmarznięciu przed księgarnią wróciłam z Rodzicami do domu o 23:30 :P I po co mi byli ci "Krzyżacy"?

Ciapąg! Peron 9 i 3/4 wzywa :D

W kinie obejrzałam jedynie 3 filmy :( Ale 3 pierwsze części mam jeszcze na kasetach VHS (ale to był kiedyś szpan ^^ ). W przyszłości chciałabym zebrać wszystkie dwudyskowe wyddania na DVD.

Na twardo czy na miękko? A nie, przepraszam. To Norbert(a).
Nie tylko typowe znaczki z Rosji <3
Jeżeli mowa o przyszłości. Mam jeszcze jedno marzenie. W Polsce niedawno wydali Harry'ego Pottera w wersji okładkowej "dla dorosłych". Jest po prostu... magiczna <3 Więc chyba podejrzewacie, co bym chciała kiedyś zrobić (w tej dalekiej przyszłości, kiedy będę gwiazdą światowego kina/szefową banku/inną osobą zarabiającą miliony).

Faweks <3
Made in China
Ulubiona postać? Są takie cztery. A jak się uprzeć można uznać, że trzy :P

Pierwszą jest Hermiona Granger <3 Od momantu, gdy obroniła Harry'ego i Rona przed McGonagall.
Drugą Severus Snape <3 Od momentu, gdy w trzeciej części obronił Harry'ego, Rona i Hermionę przed wilkołakiem.
Trzecią (i czwartą) są bliźniacy Weasley'owie <3 Od momentu, w którym się pokazali :P

I w sumie mogłabym tu jeszcze dodać Remusa Lupina ;D

Pocztówka reklamowa ^^
A moje antypatie?

1. Harry Potter. Wiem, to dziwne, ale nie... Nie jest to mój typ człowieka :P
2. Dolores Umbridge. Bo róż, rusz, rósz i ruż. I tyle w tym temacie.

Potter też lubi listy <3
I jeszcze jedno marzenie. Są dwa miejsca, związane z Potterem, które w opisanej już przyszłości chciałabym zwiedzić. Studio Warner Bros pod Londynem i Park Harry'ego Pottera w Orlando na Florydzie (USA). A może jednak kiedyś się uda?

Leeeeci(my na Florydę)!
Hogsmade! Pocztówka z Hogsmade!
A czy wśród Was są jacyś fani HP? A może ktoś byłw jednym z wymienionych miejsc i chce się podzielić swoimi odczuciami? Feel free, komentarze są dla Was ^^

Wszystkiego magicznego
OlaK

6 komentarzy:

 1. oglądałam HP, ale niestety do wielkich fanek się nie zaliczam, może dlatego, że po prostu jestem z tych co wolą jakieś durne komedie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od razu durne... Komedie też są spoko ;) A ja pokochałam najpierw książkę, a tak w sumie to część filmów mnie rozczarowała...

   Usuń
 2. Super kartki! widzę, że nasze ulubione i te trochę mniej lubiane postaci się pokrywają - też nie przepadam za Harrym :D pocztówka z Fakwkesem jest super. Absolutnie podzielam twoją miłość do HP :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne pocztówki! Nie przepadałam za HP. Nie przeczytałam tej serii :P Filmy są spoko. Ja jestem fanem filmów animowanych :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W moim przypadku HP to duuuża część mojego dzieciństwa :P

   Usuń

Dzięki za każdą uwagę-zarówno miłą jak i krytyczną ;) Zapraszam na fanpage, aby być na bieżąco ^^

Zagubiony? Szukaj tu: