Tyyyle Was było

niedziela, 26 lipca 2015

#37 Agnieszka już dawno tutaj nie mieszka.../Agness is not living here...

Hej!

Trochę się ochłodziło za oknem-w końcu! O wiele lepiej znoszę jak jest za zimno niż za ciepło :) A dla tych którym za zimno kilka "gorących" pocztówek na rozgrzanie. Ale na początek jeszcze jedno zdjęcie z kolonii. Oto jak znosiłam Sulejowskie zimno:

Hi!

It's a bit colder outside-at least! For me it's better when it's too cold then too hot :) But for everyone, who think it's too cold some "hot" postcards. But at the beggining one more photo from my camp. Here is how I was looking, when it was very cold in Sulejów:Tak, to jest zdjęcie z wakacji...
Yes, it's a photo from summer holiday...
OK, przejdźmy do pocztówek ;) Zacznę od pocztówki, która miała przyjść do mnie... około roku temu ;) Ostatnio znalazła ją znajoma przeglądając swoje pocztówki :D Tak więc ostatnio pojawił się u mnie ten widoczek:

OK, so let's move to the postcards :) I will start from the postcard that should came to me... one year ago ;) Last days my friend found it, when she was looking at her postcards :D So I recived this beautiful view:


Lubicie śmieszne pocztówki? Bo ja bardzo ;) Tak więc ta przypadła mi do gustu:

Do you like funny postcards? I like it so much ;) So this postcard was very fine to me:

Taka baletnica ;)
That kind of ballerina ;)
Następna pocztówka jest świetna! Taka... tajemnicza i... no po prostu baaardzo mi się podoba <3

Next postcard is great! So... mysterious and... oh, I just like it sooooo much <3

Pies, wilk? Co by to nie było jest cudne ;)
Dog, wolf? Whatever it is, it's amazing ;)
Miasto grzechu-stamtąd pochodzi następna pocztówka. 

Sin city-that is a place where next postcard is from.


Kto lubi kartki z flagami, temu spodoba się ta kartka z Norwegii:

This is a card for those, who like flagcards:


A teraz pocztówka, przez którą tytuł tego postu jest jaki jest ;) Otóż... zostałam Agnieszką. Tak zaadresowana pocztówka przybyła do mnie ;) Nie wiem skąd się wzięło to imię (dane były podawane przez FB, więc nie ma mowy o moim bazgraniu). A pocztówkę wygrałam w konkursie na FB (już nie pamiętam w której grupie :P ). A oto harcerska pocztówka:

And now the postcards becouse of which is the title of this note ;) On this postcard I became... Agness. I don't know from where is that name (I gave my address by FB, so thats no my bad hand-writing xD ). And the postcard came from the contest on FB (I don't remember on which group :P ). So here is the scout postcard:


No, to ja spadam szykować się na koncert Lato Zet i Dwójki. To już dziś w Łodzi :D Miłego wieczorku ;)

OK, so I'm going to get ready for Lato Zet i Dwójki concert. It's today in Lodz :D Have a nice evening/day ;)

OlaK

6 komentarzy:

 1. Pocztówka z Norwegii jest bardzo ładna, choć najbardziej spodobała mi się ta z Hiszpanii! Ja tam wolę jak jest ciepło, a dzisiejszy wiatr w Łodzi jest po prostu nie do zniesienia. Ja raczej nie idę na koncerty, bo szczerze mówiąc nie za bardzo mnie ciągnie do tych gwiazd. Jedynie Sarsę chciałabym zobaczyć na żywo i to chyba tyle...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja jak szłam, to myślałam, że zaraz lunie, takie chmury były... Ale przeszło bokiem ;) (a szkoda, bo by może połowa ludzi poszła :P ). Ja poszłam tak naprawdę bardziej, bo miałam dobrą ekipę i miałam nadzieję na autograf od Nosela ;) Ale mi zwiał xD

   Usuń
 2. Zawsze uśmiecham się jak widzę jakieś śmieszne pocztówki, a tym bardziej, że na Twojej jest jeszcze pies - uwielbiam takie :) Świetna ta harcerska pocztówka. Już prawie 16 lat jestem w ZHP a w moich zbiorach nie ma nic harcerskiego. Trzeba to zmienić :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja byłam w ZHP przez... 1,5 roku mniej więcej :P Potem się posprzeczałam z głównodowodzącą i niestety nie widziałam mojej przyszłości dalszej w tej organizacji ;) Ale pocztówka mnie też się podoba ;) Tylko muszę znaleźć kiedyś chwilę, żeby odkodować Morse'a :P

   Usuń
 3. Ja też nie przepadam za upałami, zdecydowanie wolę taką pogodę. Najbardziej podoba mi się widok na Lloret de Mar i kartka z Las Vegas :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak jest zimno, to zawsze coś można na siebie ubrać, a jak jest gorąco... to tylko leżeć i się topić :P

   Usuń

Dzięki za każdą uwagę-zarówno miłą jak i krytyczną ;) Zapraszam na fanpage, aby być na bieżąco ^^

Zagubiony? Szukaj tu: